logo

Shades of Blue

Shades of Blue imdb puanı

Shades of Blue

Shades of Blue Jennifer Lopez'in baş rolünde oynadığı suç, polisiye, gerilim türünde ki dizinin tüm sezon ve bölümlerini sitemizde bulabilirsiniz. Shades of Blue 1.sezon da Jennifer a baş rolde Ray Liotta eşlik etmektedir. Çılgın ve başarılı güzel Jennifer'ı zaten severdim. Şarkıları benim tarzım olmasa da başarılı bulurdum. Fakat Shades of Blue dizisinden sonra Jennifer'a olan sevgim 10 üzerinden 5 iken 9 a yükseldi. Dizide bence harika oynamış, senaryoda bir ha

rika. Gayet başarılı bir oyuncu kadrosu, güzel bir senaryo ve profesyonel prodüksiyon ile izlenmesi gereken bir dizi olmuş. Adi Hasak dizinin yönetmenliğini yapmaktadır. Adını ilk kez duyamam rağmen, görüyorum ki işini çok iyi yapan başarılı bir yönetmen.

Dizinin konusu:

Shades of Blue dizisinin konusuna gelirsek; dediğim gibi baş rol Jennifer, kocasından ayrılmış hayat mücadelesi veren güzel ve genç bir annedir. Bu zor duruma rağmen üstüne üstlük bir de polislik mesleğin dedir. Kızıyla baş başa bir kadının yaşaması güç bir durumken bir de polis olmak ekstra bir zorluk olsa gerek. Jennifer bu durumla baş etse de, zaman zaman ekonomik anlamda bocalamaktadır. İşte ekonominin kırıldığı yerde, maalesef insanlar yanlış yollara sapabiliyor. Ve oda pis işlere bulaşıyor. Lise öğrencisi olan kızından durumu, yani içine düştüğü pisliği belli etmemeye çalışan ve bu hayattan uzak tutma mücadelesi veren annenin hikayesini izleyeceksiniz. sezondizi.com herkese iyi seyirler diler. Shades of Blue dizisinin konusu, Shades of Blue konusu, Shades of Blue izle, Shades of Blue tüm sezonlar, Shades of Blue 1. sezon izle, Shades of Blue 2. sezon izle, Shades of Blue Jennifer Lopez, Shades of Blue 2016, sezon dizi Shades of Blue.

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız