logo

Prison Break

Prison Break imdb puanı

Prison Break
Devam Ediyor

Prison Break Amerika ve Dünya'nın en çok izlenmiş en etkileyici suç ve gerilim dizidir. Prison Break 5. sezon ile devam ediyor. Evet, Prison Break dünyayı kasıp kavurduktan sonra muhteşem bir final yaparak diziyi bitirdi. Bitirdi zannettik ama geçen sene 2017 Nisan ayında 5. sezon olarak yeni bir maceranın çekimlerine başladıklarını açıkladılar. Prison Break 2017 5.sezon da acaba eski havasını, eski kalitesi ve kitlesini yakalayacak mı bilinmez. Prison Break 5. sezonda bu defa işler efsanenin baş

ndaki hikayenin tam tersi; Michael Ortadoğu da bir ceza evinde abisi onu kurtarmaya yanına gidiyor. Eminim tekrar isminden çok söz ettirecek bir yapım olacak sezondizi.com iyi seyirler. 5. sezonuyla izleyicilerin karşısına çıkacak olan Prison Break ile alakalı ki merak edilen soruların başında en fazla orijinal kadronun korunup korunmayacağı vardı. Yapımcılar doğrultusunda sistemlenen bir basın toplantısında oyuncular ile alakalı ayrıntılar paylaşıldı. Wentworth Miller, Dominic Purcell, Sarah Wayne Callies, Amaury Nalasco, Robert Knepper, Rockmound Dunbar, Paul Adelstein gibi isimlerin kadroda olduğu açıklandı. Ekranlara istikbal olan 5. sezon ile alakalı ki net açıklamalar gelmese de, diziye dahil olan yeni oyuncular ve karakterlere göz atabiliriz. Yaşamına beyaz bir sayfa açarak devam eden Sara'nın yeni yaşam dostu Scott Ness rolünde Mark Feuerstein, Hızlı ve Öfkeli filminden hatırlayacağımız Rick Yune ve Lincoln'ın gönlünü kaptırdığı Shabi rolünde Inbar Lavi, dizide mühim roller üstlenecekler. Hem de öldüğü fikir edinilen Michael ve Sara'nın temaslarinin halinin ne olacağı ve Scott (Mark Feuerstein) karakteri ile Michael karakterinin karşılaşması büyük merak konusu. Dördüncü sezonda ölen fakat 5. sezonda kanlı canlı karşımıza çıkacak olan Micahel Scofield'in nasıl dirildiğine dair kuramlar geliştirmeye başladık. Yayınlanan ilk fragmanda gördüğünüz üzere yeniden bir hapishaneye düşen Michael'ın nasıl olduğu ve yine nasıl hapishaneye düştüğü soruları 2017 senesine kadar sırrını koruyacak. Yapımcı: Paul T. Scheuring (2005) Oyuncular: Wentworth Miller, Dominic Purcell, Augustus Prew devamı… Ülke: ABD Tür: Dram, Stres, Aksiyon, Gerilim, Gizem Prison Break, Prison Break izle, Prison Break Orta Doğu, Prison Break 5. sezon, Prison Break 5. sezon tüm bölümler, Prison Break sezon 5 bölüm 1, Prison Break sezon 5 bölüm 2, Prison Break 2017, Prison Break son çıkan sezon izle.

Adınız
Mail Adresiniz
Mesajınız
dizi izle 24/04/2017 Ziyaretçi Cevapla

E tabi eski havası yok. Oyuncular biraz durulmuş. Sara ya iyice gıcık olmaya başladım colony dizisinde hainlik yaptığından dolayı olabilir. 3. bölümdeyim, bağladı mı? Kesinlikle evet. Umarım bu sezon uzun sürer çünkü devamı olmayacakmıs.